Trust GXT 865 Asta toetsenbord USB Belgisch Zwart

Informatie

Levertijd
Op voorraad
Conditie
Nieuw
Voorraad
54
€ 69,89
Excl. btw: € 57,76

Beschrijving Trust GXT 865 Asta toetsenbord USB Belgisch Zwart

Trust GXT 865 Asta. Toetsenbord formaat: Full-size (100%). Stijl toetsenbord: Recht. Aansluiting: USB, Toetsenbord toetsschakelaar: Mechanische keyswitch, Aantal toetsen, toetsenbord: 104. Snoerlengte: 1,8 m. Aanbevolen gebruik: Gamen. Kleur van het product: Zwart

Specificaties Trust GXT 865 Asta toetsenbord USB Belgisch Zwart

Toetsenbord
Gamen
USB
Mechanische keyswitch
Belgisch
Nee
Full-size (100%)
Ja
104
50000000 miljoen tekens
Ja
Nee
Ja
65 g
N-toets rollover
1000 Hz
Nee
Design
Ja
Zwart
Meerkleurig
Recht
Nee
Nee
Monotoon
Ja
Kenmerken
1,8 m
Energie
USB
Minimale systeemeisen
Windows 10,Windows 7,Windows 8
Ja
Chroom
Gewicht en omvang
133 x 41 x 444 mm
1,15 kg
Verpakking
1 stuk(s)
Ja
Doos"

Algemene kenmerken

SKU
23398
EAN
8713439233988
Merk
Trust

Product kenmerken

Soort
Gaming

Waarom kopen bij GamingWebstore.nl

  Op een werkdag voor 18 uur besteld is zelfde dag verzonden
  Vanaf €50,- gratis verzending in Nederland en België
  Binnen 14 dagen retourneren
  Eigen service afdeling
  Onze klantenservice is 24x7 bereikbaar

Webwinkel keurmerk

  Onze klanten waarderen ons met een 9,6.

  Aangesloten bij een geschillencommissie.

 Goedgekeurd op EU wetgeving.

  Veilig betalen via I-Deal of Paypal

Over Trust